Do wypieków domowej roboty używam składników tylko najwyższej jakości.
27,00 zł za 1 szt. (waga około 0.9 - 1 kg)
30,00 zł za 1 szt. (waga około 0.9 - 1 kg)
25,00 zł za 1 szt. (waga około 0.9 - 1 kg)